O magazínu

Každý se zajímá o jiný druh zpravodajství. V dnešní době internetu není těžké najít pouze ty aktuality, které nás opravdu zajímají. Proto podle mého názoru dochází k markantnímu úpadku tištěných novin. Někoho zajímá pouze sport, ale musí si zakoupit cele noviny, ve kterých jsou veškeré aktuality z politiky, umění a showbusinessu. Je pro něj tedy jednodušší zapnout ráno počítač a zprávy. Online zpravodajství dává svým uživatelům možnost sledovat zprávy pouze z určité rubriky, jako je například sport. Proto i moje webová stránka je takto uzpůsobena. Každý si zde přijde na své.

Sledování aktuálního dění je mou zálibou již od útlého věku. Fascinuje mě poznávat nové věci a být neustále v obraze. I toto byl jeden z důvodů, proč jsem vytvořila tento blog. Jsem studentka vysoké školy a k tomu být úspěšný patří samozřejmě být v obraze. Na blogu budu pravidelně přispívat nejdůležitější novinky z celého světa. Jednotlivé články jsou rozděleny do rubrik, jako jsou: Umění, Zdraví, Technologie nebo novinky.

Žijeme v době a především zemi, kde být informovaný, není trestné. Svoboda tisku zde nebyla vždy samozřejmostí, ale i přes to zde žijí lidé, kteří si tuhle svobodu neuvědomují a nedokáží ji ocenit. Nikdo z nás si nedokáže již představit, že informace, které slyší jsou zmanipulovány státem. V dnešní době nastává zcela jiný problém. Lidé mají tendenci přikládat zpravodajství velký význam a ne vždy může být vše pravdivé, každá mince má dvě strany. Poté vzniká panika národa, i když hrozba je v nedohlednu.